با توجه به سیگنال های بدست آمده و تحلیل های انجام شده قیمت بیت کوین بعد از افت شدید به دلیل شیوع ویروس کرونا که تقریبا تمام تحلیل گران را غافلگیر کرد از دیروز 4 فروردین روند مثبت را در پیش گرفته است و امروز تا مرز 6800$ نیز پیش رفت اما با تحلیل ها و سیگنال های بدست آمده این قیمت فیک بوده و روند کاهشی آن ادامه خواهد داشت و به کانال 5000$ برخواهد گشت.

کارشناسان ارزهای دیجیتال بر این باوراند که بعد از بحران ویروس کرونا که امروز 196 کشور را درگیر خود کرده است بازار ارزهای دیجیتال به خصوص بیت کوین بیشترین واکنش را نشان خواهند داشت و قیمت این ارز دیجیتال به سرعت و شدت بالا خواهد رفت.

بهترین زمان برای خرید بیت کوین و سرمایه گزاری در این ارز دیجیتال اکنون می باشد. میتوانید از سایت های معتبر صرافی های دیجیتال داخلی اقدام به خرید بیت کوین کنید.

تحلیل گران بر این باوراند که تا انتهای ماه آپریل (اردیبهشت ماه) بهترین زمان خرید بیت کوین می باشد چرا که بعد از این زمان قیمت این ارز دیجیتال با رشدی سریع به کانال 10000$ خواهد رفت و این رشد دامه خواهد داشت بنابراین یکی از بهترین روش های سرمایه گزاری کوتاه مدت (3 ماهه) خرید بیت کوین است.

برای آشنایی با نحوه ایجاد والت و ارز های دیجیتال مطالب مرتبط با ارزهای دیجیتال را مطالعه کنید:

لینک ثبت نام: عضویت در سایت تاک تیک

اینستاگرام: https://www.instagram.com/iranbetdirectory

تلگرام: https://t.me/taktik_game