توتو از سالیانی پیش در کشور ما رواج داشته است البته به این شکل کنونی انجام نمی شد. تا چندین سال پیش توتو به صورت برگه در اختیار قماربازان قرار می گرفت که انواع مختلفی هم داشت و از شهرهای رایج این نوع قمار میتوان استان گیلان و سایر شهرهای شمالی ایرانی را اشاره کرد.

توتو به برگه هایی گفته می شود که برای بازی های مختلفی از لیگ یک ایران گرفته تا جام قهرمانان اروپا طراحی می شد و توتو بازها این برگه ها را از نمایندگی های شهر خود دریافت میکردند و فقط به آشنایان این برگه ها داده می شود چراکه در ایران این نوع قمار غیرقانونی است و باید از دفاتری که این برگه ها را ارائه می داهند تهیه کنند!

پیش بینی بر روی برد، باخت یا مساوی هر یک از تیم های میزبان و یا مهمان صورت می گیرد که برای هر بازی نتیجه را بر روی فرم علامت زده و آن را به مسئول توتو تحویل میدهند. بعد از پایان بازی ها شرکت کننده ها به محاسبه امتیازهای خود می پردازند. نحوه امتیازدهی متفاوت است. به عنوان مثال نتیجه دقیق هر مسابقه 5 امتیاز و پیش بینی برد یا باخت یا مساوی ۳ امتیاز و دابل شانس ۱ امتیاز داده می شود که این امتیازها ممکن است بسته به شرایط تفییر کند.

فرم توتو یک لیست متشکل از ۱۵ مسابقه و کادرهای خالی برای پیش بینی نتایج. برد میزبان با عدد ۱ مشخص شده، برد میهمان با ۲ و مساوی با X مشخص شده است. شرکت کننده میتواند ترکیبی از چند نتیجه برای یک مسابقه را انتخاب کند. در این صورت مبلغ فرم توتو افزایش می یابد.

  • بازیکنی برنده است که بتواند حداقل ۹ بازی از ۱۵ بازی را پیش بینی کند.
  • بازیکنی بازنده است که کمتر از ۹ بازی را پیش بینی کرده باشد.

بازیکن برنده برای دریافت جایزه در لیست دریافت کنندگان قرار میگیرد.

صندوق Pool یک صندوق است که مبالغ جمع شده از شرکت کنندگان را در آن قرار داده و بعد از مشخص شدن برندگان جوایز آنها را می دهند.

صندوق جایزه حاوی 90 درصد از کل مبلغ شرکت کنندگان است و به عنوان جایزه بین شرکت کنندگان پخش می شود.

برای شرط بندی میتوانید در سایت تاک تیک ثبت نام کنید:

لینک ثبت نامعضویت در سایت تاک تیک

اینستاگرام: https://www.instagram.com/iranbetdirectory

تلگرام: https://t.me/taktik_game