بایننس کوین با علامت اختصاری BNB کوین اختصاصی بزرگترین صرافی آنلاین بایننس می باشد که با ارزش بازار حدود 2.44 میلیارد دلار، در ریبه هشتم با ارزشترین ارزهای دیجیتال جای میگیرد که قیمت آن در حدود 15.69 دلار در این لحظه است که معادل آن با دلار 15.800 تومان در حدود 248.000 تومان می باشد که حجم مبادلات این ارز دیجیتال روزانه در حدود 524 میلیون دلار است. بالاترین قیمت این ارز دیجیتال در خرداد 1398 بود که برابر 38.81 دلار بود و در این لحظه قیمت آن به پایین ترین حالت خود رسیده است.

صرافی بایننس

بایننس کوین به منظور پشتیبانی از سایر مبادلات ارزهای دیجیتال در صرافی آنلاین بایننس توسط این صرافی ایجاد گردید. کابران میتوانند با خرید این توکن رمز ارز بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال را با کارمزد پایین تر در این صرافی انجام دهند.

صرافی بایننس ایجاد کننده این کوین می باشد به همین دلیل به طور کامل این ارز را حمایت می کند اما سایر ارزهای دیجیتال مانند بیت کوین هیچ اورگانی وجود ندارد که از این ارز دیجیتال محبوب حمایت کند و به دلیل محبوبیت این ارز بین مردم توسط مردم و عام حمایت می شود.

ارزهای مانند بیت کوین در همه جا قابل استفاده م معامله می باشد اما این ارز دیجیتال فقط در صرافی بایننس قابل معامله است. به همین دلیل از آسیب پذیری آن کاسته می شود.

حداکثر تعداد بیت کوین 21 میلیون است که هر 4 سال مقداری که توسط ماینرها در شبکه قابل استخراج است نصف می شود اما تعداد کوین های بایننس کوین 200 میلیون می باشد و این بدین معنی است که بیشتر از سایر ارزها قابل دسترس است.

برای خرید این ارز دیجیتال می توانید در سایت بایننس ثبت نام کرده و ارزهایی همچون بیت کوین و … در این سایت اقدام به خرید این ارز دیجیتال کنید.