آیا باید در ارزهای دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟

به دلایل فراوان سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال از بهترین روش های کسب ثروت در دراز مدت می باشد.

چرا باید در بازار ارزهای دیجیتال سرمایه گذاری کنیم:

  • امنیت فراوان: ارزهای دیجیتال به نحوی طراحی شده اند که سیستم آن بسیار امن است و امکان هک در سیستم آنها بسیار پایین است.
  • حاشیه سود بالا: نرخ تغییرات قیمت در ارزهای دیجیتال بسیار زیاد است و دیده شده در یک شب چند هزار دلار بالا و پایین می شوند و چون ارزهای دیجیتال بر مبنای دلار سنجیده می شوند نرخ سود ریالی بسیاری را برای صاحبان خود ایجاد میکنند.
  • شگفت انگیز بودن آن: فناوری بلاکچین محدود به زمان و جغرافیای خاصی نیست. شما میتوانید کل سرمایتان را در کسری از زمان و با نرخ کارمزد خیلی پایین از نقطه ای به نقطه دیگر دنیا ارسال کنید و تبدیل به پول آن کشور نمایید.

سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال چه خطراتی دارد؟

سرمایه گذاری بر روی ارزهای دیجیتال خطراتی دارند:

  • حباب اقتصادی: برخی از کارشناسان معتقداند قیمت ارزهای دیجیتال حباب می باشند و بعد از افزایش تا زمانی خاص قیمت آن ها کاهش یافته و از بین می روند اخیراً اتفاقی که بر سر ارز دیجیتال FOIN افتاد گواه این موضوع است که قیمت هر فوین به 0.5 بیت کوین نیز رسید اما در یک شب به قیمت 0.00001 بیت کوین رسید و هم اکنون در حال صفر شدن است.
  • سیاست های کشورها: هنوز هیچ کشوری ارزهای دیجیتال را به رسمیت نشناخته اند چراکه کشورها نمیتوانند بر روی ارزهای دیجیتال هیچ تسلطی داشته باشند و از این ارزها میتواند در بازار سیاه اینترنت خرید و فروش های غیرقانونی انجام داد.
  • نوسانات شدید: قیمت ارزهای دیجیتال با نوسانات شدید همراه است. اخیراً بر اثر کرونا شاهد آن بودیم که بازارهای مالی دنیا و بورس با کاهش شدید قیمت روبرو شدند و این اتفاق بر روی بازار ارزهای دیجیتال نیز تاثیر گذار بود و شاهد آن بودیم که قیمت بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال در یک شب از 9000 دلار به 3500 دلار برسد و اکنون قیمت آن بعد از گذشت یکماه به 6200 دلار رسیده است و کارشناسان و سیگنال های موجود گواه آن است که قیمت ارزهای دیجیتال در دراز مدت رشد خوبی خواهند داشت.

مهمترین ارزهایی که برای سرمایه گذاری مناسب هستند

  • بیت کوین: محبوب ترین ارز دیجیتال بیت کوین است. بیت کوین از پشتیبانی عموم مردم برخوردار است. این ارز دیجیتال از سال پیش تاکنون نوسانات شدیدی را دنبال کرده است و حاشیه سود 800 درصدی را برای دارندگان خود برآورده کرده است.
  • اتریوم: دومین ارز پرطرفدار در بازار ارزهای دیجیتال اتریوم است. این ارز دیجیتال آینده درخشانی دارد و از سال پیش تاکنون 3000 درصد سود برای دارندگان خود ایجاد کرده است.
  • مونرو: یکی دیگر از ارزهای جدید که کم کم طرفداران خودش را پیدا میکند مونرو است که حدود 1500 درصد سود را در یکسال برای دارندگان خود ایجاد کرده است.
  • لایت کوین: یکی از قویترین ارزهای دیجیتال است. امنیت بالای پروتکل آن و تفاوت استخراج آن نسبت به بیت کوین، از نقاط قوت این ارز هستند. نمودار رشد لایت کوین از سال گذشته تاکنون-حدود ۸۰۰ درصد سود سالانه

مراحل سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال به چه نحوی است

برای سرمایه گذاری در بازار ارزهای دیجیتال ابتدا باید درمورد ارزهای دیجیتال مطالعه کافی داشته باشید و ارزهای دیجیتال را کامل بشناسید. نوسانات و سیگنال های ارزهای دیجیتال را دنبال کنید. سایت هایی هستند که سیگنال های خوبی درباره ارزهای دیجیتال ارائه می دهند. حال باید درمورد ترید بدانید. باید در مورد خرید و فروش و ترید ارزهای دیجیتال بدانید. سیگنال های ارزهای دیجیتال را دنبال کنید و از اطلاعات کارشناسان و صاحبین نظر در این بازار جذاب آگاه باشید.

ارزهایی هستند که همیشه قیمت ثابت دارند. ارز دیجیتال تتر بهترین است. میتوانید در زمان پیک قیمت ارز دیجیتالی که در اختیار دارید ارز خود را به تتر تبدیل نمایید و هنگامیکه قیمت ارز دیجیتال مورد نظر پایین رفت تتر خود را به آن ارز تبدیل نمایید. برای ترید ربات هایی وجود دارند که به طور اتوماتیک این سیگنال ها را دنبال می کنند و با توجه به این سیگنال ها و الگوهایی که دنبال میکنند بهترین عملکرد را برای صاحبین آنها ایجاد می کنند.

معرفی بهتری صرافی های آنلاین برای خرید و فروش ارزهای دیجیتال